PARADISE CIRCUS LOVE '26

Do 30 april

Schouwburg Odeon – Zwolle

Vr  01 mei

Schouwburg Odeon – Zwolle

Wo 06 mei

Stadsgehoorzaal – Kampen

Do 07 mei

Theater Kikker – Utrecht

Vr 08 mei

Het Nationale Theater – Den Haag

Do 21 mei

Theater Bellevue – Amsterdam

Ma 25 mei

O. Festival for Opera. Music. Theatre. – Rotterdam

Do 28 mei

Theater Ins Blau – Leiden

Za 30 mei

MIMIK – Deventer

Do 18 juni

Theater aan de Rijn – Arnhem

Vr 19 juni

Schouwburg Hengelo – Hengelo

Vr 31 juli

Festival De Parade – Amsterdam

Za 1 augustus

Festival De Parade – Amsterdam

Zo 2 augustus

Festival De Parade – Amsterdam

Ma 3 augustus

Festival De Parade – Amsterdam

Di 4 augustus

Festival De Parade – Amsterdam

Zo 23 augustus

Festival De Parade – Utrecht

Ma 24 augustus

Festival De Parade – Utrecht

Di 25 augustus

Festival De Parade – Utrecht

Wo 26 augustus

Festival De Parade – Utrecht

Do 27 augustus

Festival De Parade – Utrecht

Wo 30 september

Schouwburg Odeon – Zwolle

Paradise Circus Island

Wat als je een eiland wordt?

Je leest het vaker: ‘Persoon ligt 3 jaar dood in huis. De persoon was niet vermist’. Het komt steeds vaker voor dat mensen lang onopgemerkt blijven na hun overlijden. In 2023 kwam het vijf keer vaker voor dan voor de eeuwwisseling. Vijf keer zoveel mensen die hun laatste woorden tegen een leeg huis uitspreken. Hun lijf te ver ontbonden om met zekerheid iets te zeggen over hun laatste momenten. Precies die onzekerheid vormt het vertrekpunt voor de nieuwe voorstelling van KASKO, geregisseerd door theatermaker Hendrik Aerts.

Paradise Circus Island nodigt je uit om jezelf daar neer te leggen, met je wang op de koele tegelvloer van de keuken. Met brieven die zich opstapelen in de hal. Een lijf dat rustig vergaat. Van zomer tot winter. Van slijk tot stof. Maar niemand die je genoeg mist om de deur open te breken. Wat is het leven dat voort stroomt, terwijl jij met je wang op de keukenvloer ligt?

Met Paradise Circus Island spieken we door de brievenbus. We kletsen met de buren. We luisteren naar het fornuis dat nog tikt. De koelkast die nog bromt. En uiteindelijk breken we die voordeur open. Samen met 6 andere personages die ieder in hun eigen isolement leven. Ieder op hun eigen eiland.

De voorstelling wordt ontwikkeld door een interdisciplinair team van makers; met Hendrik Aerts als regisseur, Nic Bruckman als schrijver, Ricarda Franzen als dramaturg, André Pronk als scenograaf en lichtontwerper, Jacqueline Steijlen als kostuumontwerper, Manuel Kiros Paolini als choreograaf en Jonathan Bonny als muzikaal leider. Het stuk wordt gecreëerd samen met aanstormende podiumkunstenaars die nieuwsgierig zijn naar het in-elkaar-grijpen van spel, beweging, zang, beeld en muziek. Op deze manier wordt een geheel eigen manier van werken ontwikkeld, die voortkomt uit de persoonlijkheid, vaardigheden en fascinaties van elk groepslid en ieders relatie tot het onderwerp.

Een voorstelling met zang, livemuziek, tekst en dans, die in verschillende talen wordt gesproken. Er wordt gebruikgemaakt van boventitels.

Regie:
Hendrik Aerts

Tekst:
Nic Bruckman

Dramaturgie:
Ricarda Franzen

Performers:
Sytze Bouma, Mickado Codrington, Mira Cole, Iñes  Fertuzinhos, Pernille Laban, Linda Ropa, Julia Versteeg, Manuel Kiros Paolini

Scenografie & licht:
André Pronk

Kostuums:
Jacqueline Steijlen

Choreografie:
Manuel Kiros Paolini

Muzikale leiding:
Jonathan Bonny

Compositie & geluid:
Alfredo Sánchez de la Luz, Linda Ropa, Julia Versteeg

Assistent scenografie:
Finn Hoppen

Regieassistent:
Lela Kwakernaak

Zakelijke leiding:
Madelon Sinnema

Marketing:
Thomas Siemonsma

Campagnebeeld:
Studio Rik Versteeg

Productie:
Eva Janssen

Techniek:
Jelle Rebel

Strategisch advies:
Marjo Vaessen